MAJÓWKA Z BMW

Jesteś tutaj:

aktualności

Borys Piotrowski

10-LETNI BORYS zrobi show za kierownicą BEEMKI!

10-LETNI BORYS zrobi show za kierownicą BEEMKI!

@Borys Piotrowski – kierowca kartingowy z Włocławka, jeden z najmłodszych polskich rajdowców da pokaz swoich umiejętności na Majówka z BMW . To prawdziwy TALENT polskiego motorsportu, o

którym już za kilka lat może być naprawdę głośno. Pierwszy raz w wózku kartingowym zasiadł mając 2,5 roku! Aktualnie jest II Wicemistrzem kraju serii kartingowej ROK Cup Poland, członkiem Kadry Narodowej w kartingu i wiceliderem obecnego sezonu prestiżowego pucharu Rotax Max Challenge Poland. Od pewnego czasu swoje umiejętności szlifuje nie tylko w gokarcie, ale też za kierownicą BMW E36 w rajdowej specyfikacji. Tym autem startuje w zawodach z dorosłymi kierowcami, również osiągając coraz bardziej znaczące sukcesy. W organizowanej w grudniu 3. Toruńskiej Barbórce zwyciężył w swojej klasie, a następnie zajął trzecie miejsce w Nocnym Kryterium Asów MotoPark, mając za rywali m.in.

doświadczonych zawodników, osiągających sukcesy w ważnych seriach torowych!

Borys rozwija swój talent pod okiem taty, Ariela Piotrowskiego, który jeszcze przed paroma laty z dużymi sukcesami startował w rajdach samochodowych i kartingu, sięgając po szereg tytułów w tym m.in.: Wicemistrza Strefy Europy Centralnej w Grupie A, Wicemistrza Polski w klasie R2B i II-Wicemistrza Citroen Racing Trophy.

Borys kocha też DRIFT, jazda bokami do przodu daje mu wielką frajdę, co zamierza pokazać też na naszym evencie. Chcecie przekonać się co ten małolat potrafi?

Wpadnijcie na naszą Majówkę!

 

plakat_majwka_z_bmw_400

Komentarze do artykułu 13-227
Brak komentarzy.
i-MIX STUDIO 2013
Ilość odwiedzin: 2954067