Jesteś tutaj:

aktualności

Prezentacja / Reklama firmy na Majówce

Zaprezentuj się na Majówce z BMW w Toruniu

W dniu 4 maja 2019 roku BMW M Power club organizuje tegoroczną edycję zlotu pasjonatów motoryzacji "Majówka z BMW". Znaleźć tu można ciekawe , zaskakujące auta z przemyślanymi i dopracowanymi rozwiązaniami jakie powstają w warsztatach naszego kraju.

Corocznie Zloty przez nas organizowane przyciągają tysiące ludzi docierających ze wszystkich stron Polski, a także Europy. W zeszłym roku przyjechało blisko tysiąc aut . 

Formułą zlotu jest propagowanie pasji związanej z motoryzacja, a ta impreza skierowana jest do użytkowników i pasjonatów motoryzacji, jak nam wszystkim wiadomo  każdy kierowca i uczestnik takiego Zlotu ma swoje pasje, ale i swoje codzienne życie w którym potrzebuje wszelkich nowinek i atrakcyjnych przedmiotów. 

Stąd nasza oferta żebyście Państwo uświetnili taką imprezę prezentując swoje produkty nawet te, nie do końca związane z motoryzacją.

Podczas Zlotu dajemy Państwu do dyspozycji miejsce, bezpośredni, nieograniczony dostęp do uczestników i osób odwiedzających imprezę przed którymi to możecie prezentować i zachęcać do nabycia Swoje produkty i usługi. 

My jako organizator Zlotu jesteśmy otwarci na każdą propozycję. 

„Państwo prezentujecie lub sprzedajecie swój towar i usługi - jesteście atrakcją dla uczestników”.

 

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny +48 696 383 961

Zapraszamy do współpracy.

Komentarze do artykułu 13-74
Brak komentarzy.
i-MIX STUDIO 2013
Ilość odwiedzin: 2416227