MAJÓWKA Z BMW

Jesteś tutaj:

klub

Historia klubu

Klub powstał w 1997 roku w Toruniu. Jest zrzeszeniem zarejestrowanym w Sądzie Wojewódzkim w Toruniu, jako pierwszy oficjalny klub BMW w Polsce.

W pierwszym roku działalności klub liczył dwudziestu członków posiadających samochody marki BMW, a patronat honorowy nad klubem objęła firma "Smorawiński & S-ka" z Poznania.
 
Z każdym miesiącem popularność klubu wzrastała, a chęć przystąpienia wyrażało coraz więcej osób. Założycielem klubu jest Piotr Janusz i Przemysław Stanikowski, którzy na pierwszym oficjalnym spotkaniu objęli funkcje Prezesa i Wice Prezesa. Na swych spotkaniach klubowicze wymieniają doświadczenia z eksploatacji swych "beemek". Pomagają sobie nawzajem w zdobywaniu oryginalnych części zamiennych. Spotkania służą również wymianie informacji o "rasowaniu" aut. Większość aut zrzeszonych w klubie to samochody, które zostały poddane tuningowi.

Klub organizuje również spotkania regionalne, imprezy sportowo-rekreacyjne, wystawy, konferencje i inne imprezy okolicznościowe. Główną atrakcją, są organizowane, co roku zloty samochodów oraz motocykli marki BMW z całej Polski. Działalność klubu opiera się na statucie uchwalonym w pierwszym roku jego istnienia.

Komentarze wyłączone 2-4
i-MIX STUDIO 2013
Ilość odwiedzin: 2954066