XXVI Ogólnopolski Zlot BMW

Jesteś tutaj:

galeria >> nasze zloty

III OGÓLNOPOLSKI ZLOT BMW

Miejsce akcji: Tor Rally Crossu w Toruniu Data: 17-18 czerwiec 2000r.

 17 czerwca o godzinie 6:00 spotkaliśmy się na torze Rally Crossu. Bardzo zaskoczyła nas obecność już od 3:00 w nocy trojga ludzi przybyłych z pociągiem, aż z Katowic. Taka fascynacja marką BMW jest godna podziwu. Niestety w godzinach rannych pogoda nam nie sprzyjała. Rozpoczęliśmy przygotowania do otwarcia imprezy. Każdy miał przydzielone inne zadania. Dziewczyny rozdawały koszulki i segregatory - nagrody w poszczególnych konkurencjach ufundowane przez sponsorów - natomiast chłopcy zajęli się rozmieszczaniem reklam sponsorów i ustawianiem wjeżdżających na plac samochodów. W tym roku zadbaliśmy o lepsze zabezpieczenie imprezy wynajmując firmę ochroniarską Konsalnet.
 
      Przy wjeździe na teren zlotu każdy otrzymywał pamiątkowy kubek klubowy. Razem z motocyklami pojawiło się około 200 pojazdów. Nie zawiódł również główny sponsor firma Smorawiński i S-ka, który otrzymał od klubu BMW M - POWER honorowe członkostwo, eksponując jedne z najnowszych modeli BMW.
 
      W tym roku do udziału w konkursach było niewielu chętnych. Uczestnicy zlotu nastawieni byli głownie na niepohamowane szaleństwa, takie jak palenie gum w niedozwolonych miejscach. Jako organizatorzy przygotowaliśmy różne konkurensje: próby sportowo - sprawnościowe, przeciąganie samochodu za pomocą liny, wybory miss, picie piwa przez wężyk oraz konkurs wiedzy o BMW przygotowany przez głównego sponsora. Dodatkową atrakcją był pokaz fitness zaprezentowany przez dziewczyny z Niedźwiedź Gym Sport. Równie dużą uwagę publiczności przyciągnął najstarszy model BMW z 1948r. Zrekonstruowany przez mieszkańca Brodnicy. Mimo niesprzyjającej pogody uczestnicy zlotu bawili się dobrze i z niecierpliwością oczekiwali na nocną część imprezy oraz niespodziankę przygotowaną przez klub w postaci beczki piwa. Niespodzianką okazał się również 3-metrowy napis BMW ułożony z flar ostrzegawczo - świetlnych ufundowanych przez jednego ze sponsorów. Pierwszy dzień imprezy zakończył się dyskoteką do rana.
 
      Tradycyjnie drugiego dnia zlotu zorganizowaliśmy efektowny przejazd kolumną beemek ulicami Torunia.

Komentarze do artykułu 24-54
Brak komentarzy.
i-MIX STUDIO 2013
Ilość odwiedzin: 3032066