XXVI Ogólnopolski Zlot BMW

Jesteś tutaj:

galeria >> majówki

Majówka z BMW 2017

29.04.2017

20 LAT BMW M POWER CLUB TORUŃ 

Bo łączy nas Pasja….

Tegoroczna Majówka oraz I Runda Drift Open odbyła się 29 kwietnia, ale klimat imprezy dał się odczuć już od 28 kwietnia. W piątkowe popołudnie Toruń zaczął rozbrzmiewać pięknym rykiem silników bawarskiej produkcji i nie tylko ponieważ rozpoczął się  trening i kwalifikacje I Rundy Drift Open.

Na te dwa dni Toruń zamienił się w miasto przepełnione Pasją, Miłością do samochodów i motocykli BMW.

Nie straszna była pogoda która przeplatana była słońcem i deszczem, oraz niezbyt ciepłym powiewem wiatru. Nie przestraszyło to przybyłych na zlot.

W sobotę na placu znalazło się kilka perełek, każda robiona według siebie i swojego uznania, Gwint, Air Ride, Szerokie Koła, polerowane Ranty, Gleba, Swap-y lub seryjne, utrzymane w kolekcjonerskim stanie, dla każdego coś Pięknego co cieszy oko. Te nowsze świeżutkie małoletnie, ale i też te starsze pełnoletnie bawarki. Kolorowy zawrót głowy - każda czymś się wyróżniała. 

Każdy chętnie bawił się, brał udział w licznych konkurencjach, a było tego sporo począwszy od konkurencji dla Motomaników, skończywszy na zaprezentowaniu możliwości Swojej Bawarki. 

Sławny Pokaz Mocy czy też I Runda Drift Open przyciągały widzów. Zasłyszane „Najlepsze Perfumy to zapach Palonej Gumy” oraz uśmiech Prawdziwego Pasjonata/Pasjonatki rośnie wprost proporcjonalnie do kąta wychylenia się tylnej osi” towarzyszyły obu atrakcjom…

Fanów nie przepędziła niesprzyjająca aura, oprócz powyższych konkurencji uczestnicy mogli przetestować swoje auta na Hamowni gdzie zostało wyłonione najmocniejsze auto Majówki. Wybrano również Auto Majówki oraz  Youngtimera Majówki ( najstarsze auto, najładniej utrzymane przy oryginale), Multimedialne Auto Majówki z wyłączeniem na tzw. Made in Home ( stworzone przez właściciela, nie przez firmę która zajmuję się tą profesją). Można było zaprezentować swoje możliwości oraz zgranie ze Swoim pojazdem podczas Wyścigu o Puchar Klubu, czy tez w trakcie pokazu mocy. 

Pokaz Mocy –Street ( seryjne samochody, w żaden sposób nie przygotowane do Palenia Gumy) 

Pokaz Mocy- Proo (samochody typowo przerobione do Palenia Gumy, Szpera 100%, wypatroszone wnętrza)

Kolejne atrakcje w których mogliśmy przetestować swoją wiedze o BMW Konkurs wiedzy o BMW, który polegał na odgadnięciu przedmiotów z Wora, oraz odpowiedzi na Pytania (wszystko rzecz jasna związane z Marką) , następnie konkursy sprawnościowe: Zmiana koła na czas i Wisielec w kategoriach dla kobiet i mężczyzn, wyścig na Bicyklu

Na tegorocznej Majówce została wybrana Dziewczyna Majówki konkurs polegał na najładniejszym udekorowaniu siebie w akcenty BMW.

Nad całą oprawą muzyczną, oraz prezentacją wszystkiego co można znaleźć na Zlocie czuwał Dj Marecki, który w doskonały sposób Muzyką przypominał nam jak było kiedyś, i jak to wszystko się zaczęło.

Można było odwiedzić stoiska z profesjonalnymi kosmetykami do samochodów, pogłębić swoja wiedze na temat detailingu, wymienić się doświadczeniami względem naprawy i eksploatacji auta, nabyć różnorodne koszulki, gadżety związane z Pasją, i wiele, wiele innych,

Tak naprawdę, aby to wszystko opisać i przekazać Wam, jak było trzeba po prostu przyjechać, zobaczyć i poczuć klimat, który jest niezmienny od wielu lat.

Klimat tworzą ludzie pozytywnie zakręceni na punkciet BMW, a Samochody to jest tylko dodatek, który scala wszystkich przybyłych na zlot. Chcielibyśmy podziękować Partnerom i sponsorom dzięki, którym przez te wszystkie lata możemy w jakiś sposób umilić Wam udział w konkursach, wyścigach, czas spędzany wraz z nami, prezentacje różnych nowinek motoryzacyjnych, dziękujemy tym, którzy są z nami od lat i tym, którzy zaczęli współpracować z nami od niedawna. Liczymy na dalszą współpracę oraz na to że z roku na rok będzie Nas coraz więcej. I dobijemy kolejnych 20 jak nie 40 lat.

Bez WAS nie ma NAS !

Komentarze do artykułu 26-192
Brak komentarzy.
i-MIX STUDIO 2013
Ilość odwiedzin: 3032027